درباره ما

درباره ما شرکت زیبا کیمیـا آفرین در سال 1387 با هدف تامین مواد اولیه آرایشی، بهداشتی و غذایی تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه اسانس های بهداشتی و آرایشی و دارویی به عنوان نماینده رسمی شرکت Iberchem اسپانیا به صورت انحصاری آغاز و اسانس های خوراکی و  غذایی این شرکت تحت برند Scentium اسپانیا  عرضه گردید. همچنین این شرکت با هدف افزایش کیفیت محصولات صادراتی و داخلی اقدام به تامین رنگهای آرایشی بهداشتی و غذایی از شرکت سن کالر اسپانیا نموده است.

شرکت زیبا کیمیا آفرین با بهره گیری از همکارهای متخصص، متعهد، پر انرژی و دلسوز در توازن تجربه و تخصص هدف و فعالیت خود را در نقش آفرینی مثبت و سازنده در کشور قرار داده است و با  پشتوانه تجهیزات و لابراتوارهای مجهز و پیشرفته موجود در کشورهای اسپانیا و ایتالیا و همچنین با تکیه بر استانداردهای روز دنیا و رعایت مشتری مداری در تلاش است تا کالایی با کیفیت مطلوب و ماندگار و قیمت های  رقابتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و به پاس تلاشهای انجام شده تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از شرکتهای معظم بهداشتی، دارویی و غذایی را کسب نموده است. 

این شرکت در تلاش است تا با شناسایی نیازهای مشتریان و با وجود دستاوردهای ذیل خدمات نوینی را در صنعت آرایشی بهداشتی  و غذایی عرضه نماید:

وجود واحد تحقیق و توسعه با دارا بودن آزمایشگاه مجهز.
وجود انبار متمرکز در تهران و موجود کردن بیش از 250 نوع اسانس های آرایشی-بهداشتی و بیش از 100 نوع طعم دهنده های پودری و مایع به طور مداوم جهت دسترسی آسان.
تسهیل واردات از طریق دادن اعتبار به واحدهای تولیدی، فروش های ریالی و همچنین همکاری با شرکت های آرایشی بهداشتی و غذایی  در زمینه پروژه های اختصاصی به صورت خرید پروفرما.
ارائه سرویس متمرکز فروش به همراه ارسال نمونه های درخواستی مشتریان محترم در کوتاهترین زمان ممکن.
ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه فرمولاسیون و روش های تولید و همچنین همکاری در طراحی محصولات جدید همراه با معرفی اسانس های روز دنیا به منظور ایجاد نوآوری در محصولات با  تکیه بر جمع آوری، تجزیه و تحلیل سیستماتیک و هدفمند از داده ها در بازار هدف.
ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب طعم، بومی نمودن طعم ، فرمولاسیون، روشهای تولید و معرفی طعم های روز دنیا.
اجرای پروژه های مشترک با طرف های تجاری در زمینه تولید طعم های خاص همراه با خلاقیت و نوآوری.
کوتاه کردن زنجیره تامین با تکیه بر دانش و تجربیات همکاران مجرب در بخش های فروش، بازرگانی و مالی. 

این شرکت اطمینان دارد با ارائه سرویس بهینه فنی و بازرگانی و با تکیه بر دانش و تجربیات همکاران مجرب در بخش های فروش، فنی، بازرگانی و مالی می تواند گامی موثر در راستای اهداف کوتاه مدت و طولانی مدت آن شرکت محترم بردارد.
انتقادات سازنده شما و تبادل تجارب طرفین انرژی مضاعفی برای تضمین نتیجه گیری همکاری پایدارمان خواهد بود.

گروه زیبا کیمیا آفرین بدینوسیله آمادگی و علاقمندی خود را جهت همکاری با آن شرکت محترم اعلام می دارد.